رستوران های زنجیره ای چیلیز در مالزی

یکی از کشورهایی که ایرانیان کمی با خیال راحت در آن جا غذای خوب و سالم و حلال در اختیار دارند کشور مالزی است و از آن جهت است که این کشور اغلب مسلمان هستند. یکی از رستوران های بسیار با کیفیت این کشور  رستوران های زنجیره ای چیلیز است که امروز می خواهیم به معرفی آن بپردازیم.

این رستوران های زنجیره ای مالزی  یکی از جمله رستوران هایی است که می توانید انواع خوراک های غربی با کیفیت و کمیت بالا سفارش دهید. عموما میزان غذایی که برای هر نفر ارائه می دهند برای دو نفرکافیست. حتی اگر سه نفر باشید دو غذا کفایت می کند. این رستوران تیم هنرمندی برای دورچین کردن و تزیین غذا دارند که به خوبی اشتهای شما را باز می کند. نوشیدنی های این رستوران سراسر طبیعی و آب میوه هایی نظیر آب سیب و آب پرتقال و.. می باشد.

رستوران های زنجیره ای چیلیز

سس سفید مخصوص این رستوران طعمی بین طعم ماست چکیده و خامه دارد که بسیار خوش طعم است. یعنی چون با ذائقه ما ایرانی ها جور است اغلب ایرانی ها این سس را سفارش می دهند. در مورد اینکه در این مکان باید از قبل جا رزرو کنید شک نکنید!

روند جا رزرو کردن در شعبه میدولی مثلا به این شکل است که شما باید نیم ساعت تا یک ساعت قبل از تمایل به خوردن غذا، به رستوران بروید و اسمتان را بنویسید و بعد از خالی شدن جا به شما تماس می گیرند که می توانید برای میل نمودن غذا به رستوران مراجعه کنید!

البته می توانید فرصتتان را بهتر تنظیم کنید و در مدت زمانی که مجبورید خارج از رستوران باشید از دیدنی ها و مغازه های اطراف دیدن کنید و کمی تجربه کسب کنید اینطوری گرسنگی تان هم فراموشتان می شود حداقل برای مدتی!

بستگی به مکانی که هتل شما قرار دارد می توانید از رستوران های زنجیره ای چیلیز جویا شوید و نزدیک ترین شعبه به هتل خود را پیدا کنید و در آن جا به صرف غذا بپردازید چه بسا برخی از شعبه های این رستوران زنجیره ای خلوت تر هم باشد و نیاز به رزور جا نباشد یا حداقل به محض خالی شدن میزی از آن بهره مند شوید.

امیدواریم که اوقات خوشی در این رستوران برای شما فراهم شود و بتوانید غذایی بیاد ماندنی صرف کنید.


معرفی رستوران های ایرانی در مالزی

مالزی کشوری مسلمان است که به دلایل زیادی مخاطبین بسیاری از ایران و سراسر جهان دارد. به همین منظور می بایست این خیل عظیم دوست داران مالزی را که اغلب ایرانی هم هستند پشتیبانی کرد. بسیاری از مسافران ایرانی علاقه ای به خوردن دست پخت مالزیایی ها ندارند به همین دلیل ممکن است از نظر خورد و خوراک دچار مشکل شوند به همین دلیل ما در این مقاله سعی داریم که با جمع آوری چند آدرس، رستوران های ایرانی موجود در مالزی را برای شما عزیزان لیست کنیم.

رستوران های زیادی از طرف ایرانیان با مدیریت ایرانیان در مالزی برپا شده که می توان به نام های زیر اشاره کرد:

  • ستوران شهرزاد
  •  رستوران پاتوق
  •  رستوران هزارو یک شب
  •  رستوران عسل
  • رستوران صفا
  • رستوران لاویدا سایبر جایا
  • رستوران کلبه شرقی
  • رستوران لاویستا

اگر می خواهید این رستوران ها را تجربه کنید به شما توصیه می کنیم که نام این رستوران ها را به ذهن داشته باشید یک راننده حاذق قطعا می داند شما را به کجا ببرد. اما اگر برای رفتن به این رستوران ها باز هم مشکل دارید ما لیست چند رستوران دیگر را آماده کرده ایم که می تواند با آدرسی که نوشته ایم شما را به مقصد برساند.

این رستوران ها به شرح زیرند:

 

۱- رستوران ایرانی صفا : با مدیریت کاووسی

آدرس رستوران:              jalan selaman 1/2 Palmsguar ,Ampang Point ,Jalan Ampang  ۶۸۰۰۰ Ampang

تلفن تماس با رستوران :               ۰۳۴۲۷۰۷۰۷۰

۲- رستوران ایرانی ناب مالزی :

تجربه شده که غذاهای این رستوران بسیار لذیذ و تمیز است و هرکس از آن ها بهره مند شده راضی بوده است.

آدرس رستوران: : ۵۵۱۰۰ ,   No 130 , jalan Bukit Bintang

تلفن تماس با رستوران: ۱۳۰۰۸۸۱۰۰۲

 

۳- رستوران گرین گرپ   ( Green  Grape):

رستوران مالزی

آدرس رستوران :            B-O-1A , Block B , megan Avenue ll , No 12 , Jlan Yap Kwan Seng , 50450 , kuala Lampur

تلفن تماس با رستوران:            ۰۳۲۱۶۳۰۴۵۴  و  ۰۱۷۳۱۵۱۸۵۹

 

۴- رستوران علی بابا :

 رستوران علی بابا مالزی

مقر پخت غذاهای حلال در مالزی رستوران علی بابا است اگر می خواهید غذاهای مالزیایی به طور حلال طبخ شده را نوش جان کنید علی بابا در اختیار شماست.

آدرس رستوران: No 266 , Jalan Ampang , 50450 Kualalampur

تلفن تماس با رستوران : ۶۰۳۴۲۵۱۰۰۲۵

 

۵- رستوران  جام جم

رستوران جام جم مالزی

منوی غذایی رستوران جام جم واقعا پر پیمانه و متنوع است پس حتما یکبار هم که شده از این رستوران استفاده کنید

آدرس این رستوران در مالزی :  No 190 , jalan thamby Dpllah , 55100 Kualalampur

تلفن تماس با رستوران  : ۰۳۲۱۴۲۰۷۴۴

 

۶- رستوران طهران :

رستوران طهران مالزی

غذای سنتی و غذای ایرانی با تنوع بسیار زیاد با در نظر گرفتن طعم و ادویه جات ایرانی این رستوران کمک کرده شما بتوانید یک غذای وطنی کاملا لذید را تجربه کنید

آدرس رستوران : A 10-1-1  jalan Ampang utama 2/2 , One Ampang Buseness Avenue  ۶۸۰۰۰ Ampang  ,

تلفن تماس با رستوران  : ۰۳۴۲۵۱۵۲۰۵

گفتنیست که تعداد رستوران های وطنی ایرانی در مالزی بیش از ۲۰ مورد است که مهمترین ها و مشهور ترین ها را برای شما در این جا معرفی کردیم. منوی غذایی این رستوران ها صرفا غذاهای ایرانی است که می تواند شما را هیجان زده کند. بنابراین با وجود این رستوران ها نگران خورد و خوراک خود نباشید. تمامی آدرس هایی که نوشته شده معتبر بوده و از طرف ایران تو مالزی نوشته شده است فقط در مورد کلمه jalan این را بدانید که یک کلمه مالزیایی به معنی خیابان است.

رستورانهای مالزی

پیمایش نوشته


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *